|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Tableware |
| Material: | Stainless Steel |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | KWSS099-13 |
| Material | Stainless Steel 430(18-0) |
| Spatula | 345mm |
| Knife | 325mm |
| Tongs | 345mm |
| meat fork | 350mm |
| Polish | matt finishing |
| Color | Silver, Gold, Rose Gold, Rainbow, Black etc |
| Delivery | 25-35Days |
| Payment | TT, L/C, D/P etc |
| Packing style | OPP bag, Color box, Wooden case or Customized |




