| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Color: | Multicolor |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Product Description:
| Item No. | SP001DF |
| Material | Stainless Steel 430 |
| Length | 211mm |
| Weight | 22g |
| Thickness | 2.5mm |
| Polish | PVD Gold |
| Color | Silver, Gold, Rose Gold, Rainbow, Black etc |
| Delivery | 25-35Days |
| Payment | TT, L/C, D/P etc |
| Packing style | OPP bag, Color box, Wooden case or Customized |



More Details:







